Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zagraniczne

Luna Wilcza pełnia

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zabito Smoka.
Corta Hlio, jedna z pięciu rządzących Księżycem rodzinnych korporacji, została zniszczona. Rodzina się rozproszyła, wrogowie podzielili majątek między sobą. Minęło osiemnaście miesięcy.
Ocalałe dzieci Cortów, Lucasinho i Luna, uzyskały ochronę potężnego rodu Asamoah, a Robson, który nie doszedł do siebie po gwałtownej śmierci rodziców, jest teraz podopiecznym a w istocie zakładnikiem rodu Mackenziech. Natomiast mianowany następca tronu, Lucas Corta, zniknął z powierzchni Księżyca.
Jedynie lady Sun, głowa rodu Sunów i korporacji Taiyang, podejrzewa, że Lucas jednak żyje i wciąż jest liczącym się graczem. Przecież zawsze był królem intrygi i nie zawahałby się zaryzykować nawet życia, by zbudować nowe Corta Hlio, jeszcze potężniejsze niż przedtem. Potrzebuje jednak sojuszników aby ich zyskać, porywa się na podróż na Ziemię, wyprawę niewykonalną dla urodzonego na Księżycu człowieka.
W niestabilnym księżycowym klimacie zwieńczeniem intryg, zmieniających się sojuszy i politycznych machinacji wielkich rodów staje się otwarta, krwawa wojna.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Mag Stan: UżywanaRodzaj okładki: Twarda Wymiar: 15x20cm Ilość stron: 331 Waga: 0.405 kg EAN: 9788374807395 TIN: T01604883

Uwagi:

Oprawa lekko wytarta, rogi oprawy zagięte, brzegi stron zakurzone.
Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie