Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Ludzie, ludzie... 2

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Możesz jednocześnie lubić siebie i zmieniać się na lepsze!
W poprzedniej książce zatytułowanej Ludzie, ludzie Ewa Woydyłło pokazywała nam lustro, w którym mogliśmy się przejrzeć z uśmiechem, zawstydzeniem, satysfakcją lub złością. Ceniona terapeutka błyskotliwie i zwięźle przedstawiała portrety różnych typów ludzi w oparciu o jedną dominującą cechę, na przykład kłótliwych, perfekcjonistów czy malkontentów.
Po świetnym przyjęciu tej książki i wielu rozmowach z czytelnikami Ewa Woydyłło postanowiła kontynuować temat, opierając się na własnych obserwacjach i ogromnym doświadczeniu terapeutycznym. Znów możemy rozpoznawać siebie lub innych w trzynastu nowych opowieściach cenionej psycholog. W galerii Ewy Woydyłło tym razem pojawiają się między innymi nieśmiali, genialni, bałaganiarze i przesądni. Autorka skłania nas do jeszcze głębszej refleksji nad tym, kim jesteśmy. Przyjrzyjmy się sobie i zacznijmy dobre cechy pielęgnować, a złych powoli się wyzbywać.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Literackie Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x27cm Ilość stron: 208 Waga: 0.5 kg EAN: 9788308065952

Opinie