Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Podróżniczy

  • -5%

Łowca. Sprawa Trynkiewicza

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Opowieść o mrocznych zakamarkach umysłu mordercy
O tym, że zrobił coś strasznego, przypomniała mu krew za paznokciem, którą zauważył, jedząc obiad u rodziców. Pamiętał, ile zapłacił za zakupy w sklepie, a nie był w stanie przypomnieć sobie, w jaki sposób chłopcy znaleźli się niego w domu. A może było zupełnie inaczej? Wszystko pamiętał, tylko taką wersję, pełną sprzeczności i niedomówień, przedstawił w czasie przesłuchań?
Trynkiewicz, choć minęło tak wiele lat, nadal budzi grozę, a najczęściej używanym wobec niego określeniem jest bestia. Historia nieśmiałego nauczyciela z Piotrkowa pokazuje, jak rodzi się zło i co się dzieje w umyśle psychopatycznego zabójcy.
Dla Ewy Żarskiej Trynkiewicz jest paskudnym wspomnieniem z dzieciństwa. Kiedy w Piotrkowie polował na swoje ofiary, ona bawiła się na sąsiednich podwórkach. Żarska próbuje w gąszczu zeznań, tropów, sprzecznych opinii i manipulacji znaleźć odpowiedź na ważne pytania. Jak się rodzi morderca? Jak wybiera ofiary? Jak poluje? Dlaczego tak długo pozostaje niezauważony?

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: ZNAK Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 12x19cm Ilość stron: 240 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324048649

30,88 zł 32,50 zł
+ -

Opinie