Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Biznes - opracowania ogólne

Logo Design Love. Tworzenie genialnych... w.2

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Stworzenie wyjątkowego logo może okazać się skomplikowane. "Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów" to książka dla osób, które chcą, by ich projekty były jeszcze lepsze.
Logotyp. Oryginalny znak, dzięki któremu każdy z łatwością rozpozna daną markę. Tworzenie wyjątkowych logotypów może jednak stanowić spore wyzwanie dla projektanta. W natłoku symboli graficznych, trudno czasem wymyślić coś naprawdę wyjątkowego. Osoby, które zajmują się projektowaniem logotypów, powinny koniecznie sięgnąć po książkę "Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów". Pozycja ta może okazać się niezwykle pomocna w pracy i stać się prawdziwą inspiracją do tworzenia. Proponowana książka to doskonała lektura zarówno dla początkujących twórców, jak i bardziej zaawansowanych projektantów logotypów.
Przykuwające spojrzenia logotypy, które stają się częścią marki i pozwalają się jej wyróżniać? Ich tworzenie może być znacznie łatwiejsze. Warto więc sprawdzić, jak czerpać od najlepszych wzorów, zachowując przy tym indywidualność i oryginalność. Książka "Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów" pomoże znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące tego, jak negocjować z klientami oraz skąd czerpać inspiracje podczas pracy nad projektami. Lektura uświadamia, że logo jest jednym z najważniejszych elementów każdej marki. To właśnie ono może bowiem pomóc sprawić, że firma stanie się rozpoznawalna, popychając ją do sukcesu. Warto więc wiedzieć, jak dobrze je zaprojektować. Wszystko zależy od kreatywności i umiejętności. Przed przystąpieniem do pracy w programach graficznych czy tworzeniem szkiców, dobrze sprawdzić, jak projektują prawdziwi mistrzowie.
"Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów" to wyjątkowa książka, która zdobyła ogromne uznanie wśród projektantów. Drugie wydanie lektury, zostało wzbogacone i rozszerzone, a przy tym również zaktualizowane. Każdy, kto sięgnie po tę pozycję odnajdzie w niej wiele przydatnych wskazówek, szkiców, logotypów i analiz. Książka podpowiada też, jak najlepiej zakończyć tworzony projekt.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 18x23cm Ilość stron: 224 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328347427

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie