Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

E-biznes

Lider w trampkach, czyli jak być przywódcą...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Książka "Lider w trampkach, czyli jak być przywódcą w zgodzie ze sobą" powstała z myślą o liderach, którzy poszukują drogi do autentycznego przywództwa.
Bazuje na własnych doświadczeniach autorki, która przez 15 lat czynnie pracowała jako lider w firmach o zasięgu lokalnym i globalnym. Jednak jej historia jest tylko pretekstem, aby zaprosić czytelnika do refleksji nad własnym stylem przywództwa i zdefiniowania ideału, do którego zmierza.
W tym celu, autorka czerpie z najnowszych teorii dotyczących przywództwa przyszłości, badań, ale także wiedzy z obszaru coachingu, przeprowadzając czytelnika przez konkretne narzędzia coachingowe.
To co niewątpliwie wyróżnia Lidera w trampkach to osobista relacja z czytelnikiem, forma przekazu bazująca na metaforach i opowieściach, a także mnogość pytań prowokatywnych, które są skierowane bezpośrednio do czytelnika. To sprawia, że może się on poczuć jednocześnie jak obserwator i bohater pasjonującej historii przywództwa w zgodzie ze sobą.
To, czego może doświadczyć czytelnik w czasie lektury "Lidera w trampkach", to:
- 296 stron dobrej lektury
- 60 pytań prowokatywnych
- 13 źródeł danych zaczerpniętych z badań naukowych
- 10 bloków do ewaluacji swojego przywództwa
- 6 narzędzi coachingowych
- test zwiększający samoświadomość
- listę książek do rozwoju przywództwa oraz trudną do zliczenia ilość metafor i niemożliwą do przewidzenia dawkę emocji!

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Infor Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 296 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381378307

Opinie