Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pedagogika specjalna

  • -6%

Lekarstwo na krowę i inne opowiadania TW

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kategoria wiekowa: 5 8
Lusia chodzi do przedszkola, lubi bawić się klockami lego, a od swojej starszej już siostry oczekuje opieki w postaci robienia kanapek i zapięcia guzików. Tymczasem Pola nie robi nic oprócz kwaśnych min (i malowania paznokci). Takie zachowanie nastolatki zmusza Lusię do ostateczności. W wybuchu gniewu nazywa starszą siostrę krową! Niby nic, prawda? Ale co, jeśli Pola faktycznie zamienia się w krowę z wytuszowanymi rzęsami i pomalowanymi na różowo kopytami? I co gorsza żadna pani w aptece nie słyszała o leku na odkrowienie!
Agnieszka Gadzińska w trzech opowiadaniach z humorem i dużą dozą absurdu przekonuje, że pozory czasem mylą, rodzina jest najważniejsza i należy doceniać to, co się ma. Przezabawny klimat opowieści podkreślają ilustracje Artura Gulewicza.
*Uwaga: przed czytaniem zapoznajcie się z treścią notki zawartej na książce bądź skonsultujcie się z autorem lub wydawcą.
Lektura grozi głośnymi wybuchami śmiechu!

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Skrzat Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 20x27cm Ilość stron: 80 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379152742

20,93 zł 22,20 zł
+ -

Opinie