Powrót

Pozostałe

Lego TECHNIC 42095 Sterowana wyścigówka...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Wykonuj superszybkie sztuczki, obroty i zakręty lub przemierzaj trudny teren w pełni zmechanizowanym pojazdem z zestawu LEGO(R) Technic 42095 Zdalnie sterowana wyścigówka kaskaderska. Ten wytrzymały, żółto-niebieski model ma ogromne, przyczepne gąsienice z dużymi kołami łańcuchowymi z tyłu, które zapewniają optymalne przyspieszenie, oraz dekoracyjne naklejki. Model porusza się do przodu i do tyłu, może skręcać w prawo i w lewo oraz robić 360-stopniowe obroty. Dodatkowo można przebudować go na zdalnie sterowany pojazd wyścigowy, więc zapewnia podwójną dawkę zabawy i budowania.
- Szybki, w pełni zmechanizowany i zdalnie sterowany pojazd gąsienicowy z dużymi kołami łańcuchowymi, które zapewniają doskonałe przyspieszenie.
- Model zbudowany jest z żółtych i niebieskich klocków oraz ozdobiony naklejkami.
- Pojazd może przemierzać trudny teren i przejeżdżać po przeszkodach, poruszać się do przodu i do tyłu, może skręcać w prawo i w lewo, robić 360-stopniowe obroty i jeździć na tylnych kołach z dużą prędkością.
- W zestawie są następujące elementy LEGO(R) Power Functions: dwa duże silniki, odbiornik, schowek na baterie i pilot zdalnego sterowania.
- Zestaw LEGO(R) Technic zapewnia wciągającą i satysfakcjonującą zabawę w budowanie, a realistycznie poruszające się mechanizmy pomagają młodym konstruktorom rozwinąć zdolności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową i wyobraźnię.
- Zmechanizowany model typu 2 w 1: można go przebudować na zdalnie sterowany pojazd wyścigowy.
- Zdalnie sterowana wyścigówka kaskaderska ma ok. 17 cm wysokości, 22 cm długości i 15 cm szerokości.
- Zdalnie sterowany pojazd wyścigowy ma ok. 12 cm wysokości, 20 cm długości i 19 cm szerokości.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016368062

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie