Powrót

Pozostałe

Lego TECHNIC 42093 Chevrolet Corvette ZR1 2w1

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Odtwórz prawdziwe arcydzieło inżynierii w zestawie LEGO(R) Technic 42093 Chevrolet Corvette ZR1. Ten wyjątkowy model opracowany wspólnie z zespołem Corvette to doskonała replika klasycznego supersamochodu wystarczy spojrzeć na realistyczną, pomarańczowo-czarną kolorystykę, niskoprofilowe opony, felgi z czarnymi szprychami, duży spojler z tyłu i cztery rury wydechowe. Model Chevrolet Corvette ZR1 ma również działający układ kierowniczy i widoczny, szczegółowy silnik V8 z ruchomymi tłokami. Ten imponujący model 2 w 1 można również przebudować na realistycznego hot roda.
Wyjątkowa replika samochodu Chevrolet Corvette ZR1 ma mnóstwo realistycznych detali, takich jak duży spojler z tyłu, cztery rury wydechowe, niskoprofilowe opony, felgi z czarnymi szprychami, działający układ kierowniczy oraz szczegółowy silnik V8 z ruchomymi tłokami.
Ten kolekcjonerski model samochodu w realistycznej, pomarańczowo-czarnej kolorystyce ozdobiony jest naklejkami zapewniającymi dodatkowe szczegóły.
Pokieruj modelem z działającym układem kierowniczym gdy samochód się rusza, ruszają się również widoczne tłoki w silniku V8.
Model LEGO(R) Technic 2 w 1: można go przebudować na hot roda.
Ten model LEGO(R) Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.
Zestawy LEGO(R) Technic składają się z realistycznie poruszających się mechanizmów, które dla młodych budowniczych LEGO stanowią przystępne wprowadzenie do świata inżynierii.
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 lat.
Chevrolet Corvette ma ok. 8 cm wysokości, 29 cm długości i 12 cm szerokości.
Hot rod ma ok. 8 cm wysokości, 23 cm długości i 12 cm szerokości.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016369588

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie