Powrót

Pozostałe

Lego CREATOR 31091 Transporter promu 31091

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zawieź prom na miejsce startu w zestawie LEGO(R) Creator 3 w 1 31091 Transporter promu. Model składa się z ciężarówki z przyczepą płaską, pionowymi rurami wydechowymi, klaksonami na dachu, przyciemnianą przednią szybą i 10 wytrzymałymi kołami z dużymi oponami. Do kompletu jest prom kosmiczny wyposażony w duże silniki, otwierane drzwi do ładowni, działający dźwig i satelitę. Zestaw LEGO Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli do zabawy. Zbuduj transporter promu kosmicznego, a potem przebuduj go na transporter helikoptera lub samochód z przyczepą kempingową i ruszaj na poszukiwanie kolejnych przygód.
Zestaw LEGO(R) Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli. Zbuduj transporter promu kosmicznego, a potem przebuduj go na fajny transporter helikoptera lub samochód z przyczepą kempingową.
Transporter promu składa się z ciężarówki z przyczepą płaską, promu kosmicznego oraz satelity.
Ciężarówka z przyczepą ma pionowe rury wydechowe, klaksony na dachu, przyciemnianą przednią szybę i 10 kół z gumowymi oponami.
Prom kosmiczny w realistycznych kolorach ma przyciemnianą przednią szybę, duże silniki, otwierane drzwi do ładowni i działający dźwig.
Załaduj prom na potężną ciężarówkę i jedź na miejsce startu.
Wystrzel prom w kosmos, otwórz drzwi do ładowni i za pomocą dźwigu umieść satelitę na orbicie. Potem wróć na Ziemię i wykonaj perfekcyjne lądowanie!
Transporter promu (z promem) ma ok. 10 cm wysokości, 28 cm długości i 12 cm szerokości.
Transporter helikoptera ma ok. 8 cm wysokości, 17 cm długości i 3 cm szerokości.
Samochód z przyczepą kempingową ma ok. 4 cm wysokości, 16 cm długości i 3 cm szerokości.

Wydawnictwo: Lego Stan: Nowa Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 5702016367867

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie