Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Las z wełny i stali

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Opowieść pełna czułości i zaklętych znaczeń Natsu Miyashita hipnotyzuje czytelnika tajemniczym minimalistycznym pięknem i wrażliwością na ukryte dźwięki. Taką prozę czyta się po prostu z prawdziwą przyjemnością i narastającym zachwytem.
Olga Kowalska z WielkiBuk.com
Tomura, nastolatek z małego miasta na dalekiej północy Japonii, pewnego dnia zostaje przypadkowym świadkiem strojenia szkolnego fortepianu. Dźwięk instrumentu przypomina mu górski las w rodzinnych stronach. Oczarowany tym brzmieniem chłopak postanawia zostać stroicielem. Obserwujemy jego pierwsze kroki w tym tajemniczym i wymagającym zawodzie, równocześnie podziwiając piękną i dramatyczną scenerię Hokkaido. Wraz z młodym stroicielem zagłębiamy się w świat muzyki i przyrody, które są ze sobą nierozerwalnie związane.
Proza Miyashity niespieszna, refleksyjna, skupiona na bohaterach zapewnia chwilę wytchnienia od gonitwy codzienności i stawia ważne pytania. Las z wełny i stali to nastrojowa opowieść o dorastaniu, szukaniu własnej drogi i pokonywaniu słabości, a przede wszystkim o odnajdywaniu celu.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Kwiaty Orientu Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 220 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366658035

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie