Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

  • -5%

Laravel. Tworzenie aplikacji. Receptury

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Najlepsze przepisy na aplikacje w Laravel!
Laravel to szkielet aplikacji dla języka PHP. W ostatnim czasie podbija on serca programistów, głównie dzięki przejrzystej dokumentacji, a także dzięki temu, że tworzenie aplikacji za jego pomocą jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Błyskawiczna konfiguracja i tak samo szybkie uruchomienie środowiska oraz przyjazny system szablonów to tylko niektóre z zalet tego szkieletu.
Książka, którą trzymasz w rękach, zawiera omówienie ponad 90 zagadnień dotyczących pracy z Laravelem. Sięgnij po nią i przekonaj się, jak błyskawicznie rozpocząć pracę, uwierzytelnić użytkowników, przetestować aplikację, a następnie wdrożyć ją w środowisku produkcyjnym. W kolejnych rozdziałach znajdziesz kompletny kod służący do pobierania danych wejściowych, przeszukiwania baz danych, tworzenia REST-owego API; jest tu także system szablonów Blade. Ponadto dowiesz się, jak sprytnie używać Composera, stworzyć Autoloader oraz zapewnić sprawny routing. Książka ta jest genialną lekturą dla wszystkich programistów korzystających ze szkieletu Laravel w codziennej pracy!
Po przeczytaniu książki dowiesz się jak...
Skonfigurować wirtualne hosty oraz środowisko developerskie na serwerze Apache
Przygotować system uwierzytelniania użytkowników
Wykorzystywać kontrolery RESTowe
Debugować i profilować aplikację
Przechowywać i pobierać treści z chmury
Wykorzystywać narzędzie linii poleceń Artisan
Zintegrować skrypty JavaScript i jQuery z aplikacją w Laravelu
Pisać testy jednostkowe w Laravelu
Sprawdź, jak przyjemne może być tworzenie aplikacji!

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 23x30cm Ilość stron: 264 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328303027

44,65 zł 47,00 zł

Opinie