Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Popularnonaukowe

Laboratorium w szufladzie. Zoologia

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Laboratorium w szufladzie. Zoologia to prezentacja ekscytującego świata zwierząt. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się:
- jak to możliwe, że kurczak oddycha wewnątrz jajka,
- dlaczego krowy ciągle coś przeżuwają,
- czy koty są lewołape lub prawołape,
- jaki jest ulubiony kolor pszczoły,
- czy koń jest dobry w zagadkach pamięciowych,
- co zniechęca mrówki,
- ak działa serce ssaków?
Jeśli tak, przestańcie się dalej zastanawiać i zamiast tego przeprowadźcie serię doświadczeń!
Autorka Laboratorium w szufladzie. Zoologia poprowadzi Was przez fascynujący świat zwierząt, zachęci do eksperymentowania, a także sprawi, że choć przez chwilę poczujecie jak to jest być dżdżownicą, rybą, żółwiem, kotem, pszczołą, psem, a nawet stonogą.
A zatem do dzieła!
Laboratorium w szufladzie to cykl książek przeznaczonych dla osób ciekawych świata, pasjonatów, hobbystów, a przede wszystkim praktyków. Czytelnicy znajdą w nich wiele inspiracji do własnych doświadczeń i eksperymentów.
Wszystkie książki z tej serii są bogato ilustrowane materiałami graficznymi i zdjęciami. Każdy poruszony temat zawiera wyczerpujący, praktyczny opis zjawiska, doświadczenia, przyrządu czy aktywności. Autorzy nie stronią od wejścia na poziom wyższy, niż tylko popularne ujęcie tematu. To zamierzona prowokacja intelektualna. Pogłębione ujęcie pozwala poczuć smak eksperymentu, doświadczyć radości poznawania i odkrywania różnorodności świata oraz stojącej wobec niego twórczej wyobraźni.
Poznaj wszystkie tytuły z serii Laboratorium w szufladzie:
Anatomia człowieka
Biologia
Matematyka
Chemia
Fizyka
Optyka
Modelarstwo i robotyka
Elektrotechnika, elektronika, miernictwo

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 200 Waga: 0.5 kg EAN: 9788301198619

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie