Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Popularnonaukowe

Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

LABORATORIUM W SZUFLADZIE to seria książek przeznaczona dla osób ciekawych świata, pasjonatów, hobbystów, a przede wszystkim praktyków. Czytelnicy znajdą wiele inspiracji do prowadzenia własnych doświadczeń i eksperymentów.
Każda książka jest bogato ilustrowana materiałami graficznymi i zdjęciami. Każdy poruszony temat zawiera wyczerpujący, praktyczny opis zjawiska, doświadczenia, przyrządy i aktywności. Autorzy nie stronią od wejścia na poziom wyższy, niż tylko popularne ujęcie tematu. To zamierzona prowokacja intelektualna. Pogłębione ujęcie pozwala poczuć smak eksperymentu, doświadczyć radości poznawania i odkrywania różnorodności świata oraz stojącej wobec niego twórczej wyobraźni.
Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo to praktyczne, właściwie bez teoretycznego przygotowania opisy przyrządów do obserwacji i badania zjawisk związanych z elektrycznością, a także wiele doświadczeń od prostych konstrukcji po relatywnie złożone przyrządy, wymagające pewnego zasobu umiejętności i wiedzy. Autor zachęca do wykorzystania materiałów i podzespołów, jakie po normalnym okresie użytkowania zwykle kończą swój żywot jako tzw. elektrośmieci.
Zachęcamy więc do twórczej zabawy!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x20cm Ilość stron: 212 Waga: 0.5 kg EAN: 9788301197070

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie