Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Literatura piękna - proza polska

Kurier ze Stambułu w.2

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Marcin Trzciński, były konfederat barski, wraca po wieloletnim wygnaniu do Polski, która właśnie przeżywa wstrząs pierwszego rozbioru. Nie jest mu jednak dane cieszyć się powrotem w rodzinne strony. Okazuje się, że ojciec Marcina znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ruszając mu na ratunek, Trzciński zostanie wplątany w wir wielkiej międzynarodowej polityki, której skutkiem może być ocalenie lub całkowity upadek państwa polskiego.
Kurier ze Stambułu to opowiedziana z epickim rozmachem powieść historyczna, w której pełna napięcia i zwrotów akcja przeplata się z barwnym opisem dworów monarszych Francji, Rosji i Turcji i autentycznymi opowieściami ilustrującymi życie wyższych sfer końca XVIII wieku.
Waldemar Bednaruk - dr hab. prof. nadzw., wieloletni wykładowca akademicki, autor 9 książek i ponad 40 artykułów naukowych, ceniony i nagradzany znawca epoki staropolskiej. Kurier ze Stambułu to jego debiut powieściowy.
Patronat: granice.pl, Radio Bon Fon, Kurier Lubelski, Super tydzień Chełmski
Sponsor: Zespół Szkół Ekonomicznych im. gen. Włądysława Andersa w Chełmie

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Warszawska Grupa Wydawnicza Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 542 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365356000

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie