Powrót

Egzaminy, certyfikaty

  • -6%

Krzyżówki angielskie poziom B1- B2

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

y angielskie dać rzeczy słowo...
...należy je najpierw poznać. Idealnie, jeżeli nie tylko znamy i rozumiemy samo słowo, ale także potrafimy podać jego definicję. Wówczas, nawet jeśli umknie nam wyraz lub nasi rozmówcy nie pojmą, co mamy na myśli, będziemy mogli go rozwinąć w kilku innych słowach - i na pewno się zrozumiemy. Czy słowo i jego krótka, zwięzła definicja nie kojarzy się przypadkiem z pewną rozrywką umysłową, do której uprawiania należy uzbroić się w ołówek lub długopis, by następnie tym narzędziem wypełniać kratki odpowiednimi literami?
Krzyżówka, bo o niej mowa, jest idealną łamigłówką dla tych, którzy uczą się języka obcego. Nie tylko pomaga przyswoić nowe słownictwo, lecz także pozwala stworzyć - na własny użytek - definicję każdego opanowywanego wyrazu. Dzięki temu nauka języka staje się bardziej emocjonująca, przyjemniejsza, a przez to efektywniejsza - słówka, które stanowią rozwiązanie krzyżówki, zapamiętuje się szybciej i na dłużej.
Chcesz się sprawdzić i pobawić językiem Szekspira? Zatem przygotuj coś do pisania, otwórz książkę - i zaczynamy!
Krzyżówki zostały dostosowane do poziomu B1 i B2.
O autorze
Małgorzata Szewczak - absolwentka filologii angielskiej, od lat pracuje jako lektor i nauczyciel języka angielskiego. Jest autorką około dwudziestu książek do nauki tego języka i wielką jego pasjonatką. W wolnym czasie pochłania książki, uprawia sport, chętnie podróżuje.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Septem Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788328346505

13,11 zł 13,90 zł
+ -

Opinie