Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Thrillery, sensacyjne

  • -10%

Kroniki opętanej

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Marta ma kochających rodziców i nigdy nie doświadczyła zła. Idealizuje życie i wierzy w ludzi. Jako nastolatka przeżywa pierwszą miłość.
Z dnia na dzień jej życie staje się jednak piekłem. Na skutek rodzinnej tragedii Marta trafia pod opiekę głęboko wierzących babci i wuja. Jej nowi opiekunowie, nie rozumiejąc, że dziewczyna mierzy się z traumą, postanawiają zasięgnąć pomocy specjalisty znajomego księdza egzorcysty, któremu w terapii pomaga trzech osiłków. Marta zostaje uznana za opętaną przez Szatana...
W Polsce, gdzie coraz więcej dzieci mierzy się z zaburzeniami psychicznymi, dostęp do profesjonalnej opieki jest trudny, a egzorcystów coraz więcej, ta zainspirowana faktami historia mogłaby się przydarzyć niejednej nastolatce. Marta miała pecha, że trafiło na nią.
Kroniki opętanej to odważny thriller obyczajowy oraz wstrząsająca historia, pokazująca, co nam grozi w świecie, którym rządzą kapłani.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Wydawnictwo Krytyki Politycznej Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x20cm Ilość stron: 288 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365853615

30,87 zł 34,30 zł
+ -

Opinie