Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Książki dla dzieci i młodzieży

  • -5%

Koszałki-opałki Pana Miłosza. Jesień + 2 CD

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Przedstawiamy zupełnie nowy typ publikacji. "Koszałki-opałki" łączą zalety poprzednich publikacji Pana Miłosza przede wszystkim nagrane przez autora polecenia z rozbudowanymi propozycjami interpretacji utworów, co daje nauczycielowi możliwość swobodnego z nich korzystania.
Publikacja składa się z:
- książeczki z 35 propozycjami zabaw, które zostały przygotowane przez doświadczonego nauczyciela wychowania przedszkolnego, jakim jest współautorka publikacji, a także NOWOŚĆ! z miejscem na własne zapiski i pomysły nauczyciela;
- 2 płyt CD, które zawierają 10 utworów instrumentalnych skomponowanych przez Pana Miłosza specjalnie do zabaw z książki (CD1 z poleceniami oraz CD2 z utworami bez nagranych poleceń).
Treści zawarte w publikacji inspirowane są jesienią i związanymi z nią zjawiskami.
Połączenie dwóch elementów: muzyki i ruchu ma niesamowite znaczenie nie tylko dla kształtowania muzykalności dzieci, ale też przyczynia się do ich ogólnego rozwoju. Uwrażliwianie dzieci na muzykę, stwarzanie możliwości opowiadania jej ruchem, przeżywania jej jest furtką do szeroko rozumianego rozwoju wyobraźni, twórczości i wrażliwości estetycznej.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Centrum Edukacyjne Bliżej Przedszkola Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788365915917

27,55 zł 29,00 zł
+ -

Opinie