Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

  • -5%

Kompendium chirurgii naczyniowej

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Kompendium chirurgii naczyniowej" pod redakcją prof. Tomasza Zubilewicza i dra Andrzeja Wojtaka to zdecydowanie wyjątkowa i od dawna oczekiwana pozycja na polskim rynku wydawnictw medycznych.
Krajowi eksperci chirurgii naczyniowej w lekki i przystępny sposób opisują zagadnienia z zakresu tak skomplikowanej i dynamicznie rozwijającej się dziedziny, jaką jest chirurgia naczyniowa, nie przytłaczając Czytelnika nadmiarem szczegółów technicznych.
Autorzy skoncentrowali się na chorobach cywilizacyjnych, które są najczęściej spotykane w społeczeństwie przewlekłej niewydolności żylnej, żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej, miażdżycy tętnic obwodowych oraz tętniakach aorty brzusznej.
Jest to pozycja obowiązkowa dla lekarzy wszystkich specjalności, którzy w codziennej praktyce klinicznej spotykają pacjentów z chorobami naczyń. Stanowi również cenne uzupełnienie wiedzy dla studentów medycyny.
- prof. dr hab. n. med. Dariusz Janczak

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Medical Education Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 324 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365471925

94,05 zł 99,00 zł

Opinie