Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

Kodeks postępowania karnego. Kazusy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Dobra znajomość postępowania karnego ma niewątpliwie ogromny wpływ na prawidłowy przebieg tego postępowania oraz pełną realizację praw procesowych zarówno podejrzanych, oskarżonych, jak i innych stron procesu karnego. Dzięki doświadczeniu zawodowemu oraz wiedzy w zakresie prawa i praktycznej znajomości przebiegu procesu karnego sędziowie i prokuratorzy mogą się ustrzec przed popełnianiem błędów, a pełnomocnicy stron - pomóc swoim klientom wybrnąć z najtrudniejszych sytuacji.
Wybór kazusów, które zostały przedstawione w tej publikacji, napisanej głównie z myślą o aplikantach wszelkich profesji prawniczych, został dokonany w taki sposób, aby rozwiać wątpliwości najczęściej pojawiające się w praktyce czy to na sali sądowej, czy podczas spotkań w trakcie praktyk odbywanych przez aplikantów.
Opracowanie Kodeks postępowania karnego. Kazusy ma być pomocne w przygotowaniu się do sprawdzianów i egzaminów końcowych, dlatego zawiera również wybrane schematy dotyczące postępowania karnego.

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: LexisNexis Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 464 Waga: 0.5 kg EAN: 9788327807632

Opinie