Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Kłamstwa, w które wierzą kobiety

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

To podstawowa i ponadczasowa wiedza dla wszystkich kobiet.
Henry I Marilyn Blackaby
kobieta wnikliwa i współczująca
Elisabeth Elliot
Potrafi objaśniać Biblię jak mało kto we współczesnym świecie chrześcijańskim.
Charles Colson
Jesteśmy takie jak Ewa. Wszystkie zostałyśmy oszukane, poniosłyśmy porażkę i popadłyśmy w kłopoty. Wszystkie bywamy egoistyczne, kłótliwe, złośliwe, zazdrosne i uszczypliwe. Żałujemy, że nie można cofnąć czasu, postąpić inaczej i żyć w harmonii i pokoju.
W swojej książce Kłamstwa, w które wierzą kobiety Nancy Leigh DeMoss omawia wszystkie rodzaje kłamstw, w które najczęściej wierzą współczesne chrześcijanki.
Kłamstwa o sobie: Wszystkie moje pragnienie powinny zostać spełnione.
Kłamstwa o grzechu: Nie da się zawsze zwyciężać z grzechem.
Kłamstwa o małżeństwie: Jeśli poddam się autorytetowi męża,
to znajdę się w żałosnym położeniu.
Kłamstwa o emocjach: Nad emocjami nie da się panować.
Kłamstwa o sytuacjach: Dłużej tego nie zniosę.
Nancy Leigh DeMoss pokazuje, w jaki sposób zrzucić z siebie pęta, odzyskać wolność i wieść obfite życie w łasce Boga i z Jego przebaczeniem. Książka ta przedstawia najsilniejszy oręż przeciwko kłamstwom szatana: Bożą prawdę.
Nancy Leigh Demoss prowadzi audycje radiowe Revive Our Hearts oraz Seeking Him, które w każdy weekend nadaje prawie tysiąc radiostacji w całych Stanach Zjednoczonych. Ponad trzydzieści lat temu wzięła na siebie ciężar nawoływania do osobistej i zbiorowej odnowy podczas niezliczonych konferencji i rekolekcji.
Jest płodną autorką, a jej książki sprzedały się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Należą do nich: Place of Quiet Rest, A Thirty Day Walk with God in Psalms, Brokenness, Surrender oraz Holiness. Jest także współautorką interaktywnej publikacji biblijnej Seeking Him.

Rok wydania: 2010 Wydawnictwo: Logos Oficyna Wydawnicza Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 280 Waga: 0.5 kg EAN: 9788386941827

Opinie