Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Kierunek: freelance. Sukces na własnych zasadach

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Przejmij kontrolę nad swoją karierą!
Chcesz zacząć zarabiać na swoim talencie, pasji i pracować według własnej wizji? Poszukujesz dodatkowego źródła dochodu lub nowej ścieżki rozwoju zawodowego? Radość z wykonywanej pracy stała się odległym marzeniem? Nieważne, jaka motywacja tobą kieruje nie czekaj na lepszy moment i już dziś stań się panem własnego czasu.
Freelancing daje nieograniczoną możliwość rozwoju i zarobku, jednak aby porzucić pracę na etacie i odnieść sukces, trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Wszystko zależy od ciebie, twojej wiedzy, zaangażowania i kreatywności.
Ta książka pomoże ci rozpocząć przygodę z freelancingiem!
Ewa Brzozowska, doświadczona freelancerka, udowadnia, że przedsiębiorcą może stać się każdy, inspiruje do szukania pomysłu na siebie i konfrontowania go z realiami biznesowymi. Prezentuje na przykładach, jak budować własną markę, przygotować atrakcyjną ofertę i poszukiwać zleceń, wyceniać swoją pracę oraz efektywnie współpracować z klientami. W książce znajdziesz również sprawdzone sposoby na promocję biznesu w internecie oraz opanujesz kwestie formalne związane z pracą na własny rachunek.
Dzięki lekturze poradnika:
- odkryjesz swoje mocne strony i wykorzystasz je w pracy freelancera
- poznasz zawody z freelancerskim potencjałem
- zbudujesz autentyczny i spójny wizerunek
- dowiesz się, jak przygotować profesjonalne portfolio
- nauczysz się właściwie organizować swoją pracę

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Edgard Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 248 Waga: 0.5 kg EAN: 9788377888100

Opinie