Powrót

Przedszkole

Kid's Art - program kreatywnej edukacji plastyczne

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Program kreatywnej edukacji plastycznej przeznaczony do realizacji podczas pracy z dziećmi 5, 6-letnimi, wywodzi się z założeń dopuszczonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego. Pogłębia on treści podstawy programowej w sposób uwzględniający możliwości percepcyjne dzieci.
Program można realizować w trakcie regularnych zajęć w przedszkolu lub przysposobić w całości jako program koła plastycznego - nie narzuca on tematyki, a jedynie ją proponuje. Stanowi więc rodzaj przewodnika po świecie sztuki, który pomoże nauczycielowi w zmianie postawy dzieci z odtwórczej na twórczą i kreatywną. Realizując zajęcia proponowane w publikacji, w niezwykle prosty sposób dzieci zostają "zarażone" sztuką i nieszablonowo pobudzone do kreatywnego myślenia. Program pomaga w poznawaniu własnych możliwości poprzez artystyczne eksperymenty, kontakt z dziełem sztuki i zagadnieniami teorii plastyki.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Centrum Edukacyjne Bliżej Przedszkola Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x18cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788364631559

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie