Powrót

Klasyka bajek i wierszy

  • -5%

Kapitan Nauka. Psi wyścig

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Gra rozwijająca znajomość kolorów i kształtów
Gra edukacyjna Psi wyścig (3-7 lat) to emocjonująca gonitwa, w której gracz wciela się w jednego z ulubionych pupili i podejmuje liczne wyzwania, np. musi szybko wypatrzyć kolor żółty lub odróżnić trójkąt od kwadratu. Do zabawy można wybrać trasę z kolorowymi łapami (do gry w kolory) lub budami (do gry w kształty). Kto pierwszy pokona trasę, wygrywa. Przyda się spostrzegawczość, znajomość podstawowych barw i kształtów, a także trochę szczęścia.
Trening spostrzegawczości i percepcji wzrokowej
Gra Psi wyścig to doskonała okazja do tego, by w towarzystwie czterech radosnych czworonogów doskonalić percepcję wzrokową i umiejętność przeliczania. Poza poznaniem i utrwalaniem nazw figur oraz kolorów to szansa na czerpanie radości z emocjonującego wyścigu zwierzątek. Piękna oprawa graficzna i możliwość rozgrywki w dwóch wariantach sprawią, że dziecko będzie chętnie powracało do gry. Udanej zabawy!
Monika Sobkowiak, nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda, autorka bloga Pani Monia
Psi wyścig to rodzinna gra planszowa, dzięki której mali gracze doskonalą znajomość podstawowych barw i kształtów, ścigając się o zwycięstwo. Zawodnicy mogą poruszyć się po polach z kształtem lub kolorem, który wypadł na jednej z kości im więcej pól przeskoczą, tym lepiej. W rozgrywce liczą się więc nie tylko spostrzegawczość, lecz także umiejętność przeliczania i myślenia logicznego.
Ilustracje kolorowych tras Dagmary Sen i różnych ras psów Justyny Hołubowskiej-Chrząszczak to prawdziwa gratka dla maluchów, które kochają przyjazne czworonogi.
Plansze i kości do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
Rozwój
spostrzegawczość, koncentracja, spostrzeganie wzrokowe, koordynacja oko-ręka

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Kapitan Nauka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Waga: 0.5 kg EAN: 5903792767296

42,66 zł 44,90 zł
+ -

Opinie