Powrót

Klasyka bajek i wierszy

Kangurek NIKO i zadania matematyczne dla klasy II

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kangurek Niko i zadania matematyczne dla klasy II to zbiór zadań matematycznych przeznaczonych dla uczniów klas drugich szkół podstawowych. Treści książki są zgodne z Rozporządzeniem MEN z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej.
Zbiór zawiera 219 zdań, które przygotowują do wzięcia udziału w szkolnych i pozaszkolnych konkursach matematycznych. Są w nim zadania zamknięte z trzema odpowiedziami do wyboru oraz zadania otwarte. Są też działania i rysunki, do których uczeń sam ma ułożyć zadanie tekstowe oraz rozwiązać je.
Ponadto w książce znajdują się zadania aktywizujące dziecko, np. dostrzeganie różnic. Wszystkie proponowane zadania są dostosowane do kalendarza szkolnego. Mogą być wykorzystane podczas opracowywania bloków tematycznych.
Oferowana książka może być używana zarówno w pracy na lekcji, jak i na kółku matematycznym. Mam nadzieję, że stanie się ona strzałem w dziesiątkę.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Niko Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x24cm Ilość stron: 96 Waga: 0.5 kg EAN: 9788364077371

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie