Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

  • -10%

Kaizen. Jak osiągnąć wielkie cele małymi krokami

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Książka, która skutecznie zmobilizuje Cię do podjęcia metody krok po kroku, aby realizować swoje cele i dojść tam, gdzie dzisiaj wydaje się to niemożliwe.
Czy nie ogarnia Cię czasami poczucie bezsilności, a sprawy bieżące przytłaczają tak bardzo, że zapominasz o swoich marzeniach, planach, o tym, co najbardziej istotne w Twoim życiu?Książka Kaizen. Jak osiągnąć wielkie cele małymi krokami pokazuje, że mimo lęku, obaw, różnych wewnętrznych barier i zniechęcenia masz jednak wpływ na to, co robisz i jak będzie wyglądać Twoja przyszłość. Metodą małych kroków i konsekwentnych działań możesz stopniowo przybliżać się do realizacji swoich celów. Autor, opisując autentyczne historie, wyjaśnia, na czym polega filozofia kaizen. Podpowiada, jak zastosować tę metodę w takich aspektach życia, jak sport, odchudzanie, finanse, relacje, coaching czy biznes. Proponuje także praktyczne ćwiczenia, jak wprowadzić ją w życie. Książka skutecznie mobilizuje do podjęcia metody krok po kroku, aby realizować swoje cele i dojść tam, gdzie dzisiaj wydaje się to niemożliwe.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Słowa i Myśli Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788363566883

32,67 zł 36,30 zł
+ -

Opinie