Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

Joomla! Oficjalny podręcznik

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Joomla! to system CMS tak prosty w instalacji, że praktycznie każdy może go zainstalować. Potem jest już tylko łatwiej. Niezliczona ilość dodatków rozszerzających jego funkcjonalność, szeroki wachlarz "skórek" pozwalających na dostosowanie wyglądu i ogromna oraz chętna do pomocy społeczność to tylko niektóre z atutów systemu.
Teraz masz jeszcze jeden argument, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości - ten unikalny podręcznik. Poprowadzi Cię on za rękę przez proces instalacji oraz konfiguracji tego CMS-a. Zobaczysz, jak zarządzać treścią, dodawać nowe rozszerzenia oraz skonfigurować witrynę tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania. W trakcie lektury przekonasz się, że Joomla! sprawdzi się doskonale i jako zwykła strona internetowa, i jako platforma do handlu lub zarządzania relacjami z klientami (CRM). Dzięki tej książce staniesz się zaawansowanym użytkownikiem, przed którym Joomla! nie będzie miała żadnych tajemnic!
Przekonaj się, jak łatwo:
zainstalować system Joomla!
zbudować platformę handlu elektronicznego
zaistnieć z własną witryną w sieci Internet
Stwórz własną witrynę internetową - szybko, łatwo i przyjemnie!
Prowadzisz bloga, serwis informacyjny, stronę firmową?
Dołącz do Programu Partnerskiego - Zostań wtyczką Helionu!
więcej

Rok wydania: 2012 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 23x30cm Ilość stron: 424 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324636082

Opinie