Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Nauka czytania i liczenia

Jedz. Mała księga szybkich dań

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jeszcze nikt nie napisał czegoś tak dobrego. Jedz Nigela Slatera od razu przechodzi do klasyki gatunku The Times
Jedz. Mała księga szybkich dań to niezastąpiony zbiór przepisów, z których możemy korzystać na co dzień. Ten gruby tomik w miękkiej oprawie zawiera 600 pomysłów na codzienne posiłki. Mnóstwo wspaniałych, prostych przepisów w praktycznym wydaniu, do których zawsze można sięgnąć i znaleźć dla siebie coś dobrego. Zwięzły tekst poprzedza krótka lista produktów, a na stronie obok autor zamieszcza dodatkowe propozycje i pomysły, zostawiając trochę miejsca na notatki.
Książka od razu stała się bestsellerem. Księgarnia Amazon ogłosiła ją książką kucharską 2013 roku, była też najlepiej sprzedającym się tytułem tej kategorii według Guardiana.
To doskonała propozycja dla osób gotujących na co dzień. Wystarczy otworzyć ją kilka razy, by zaczęła się miękko rozchylać, zachęcając do korzystania z przepisów. Ich zwięzły styl żywo przypomina twitterowe wpisy @NigelSlater. Jedz to pomysłowe, nowoczesne przepisy dla każdego, kto po prostu chce coś zjeść.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Filo Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x19cm Ilość stron: 464 Waga: 0.5 kg EAN: 9788362903313

Opinie