Powrót

Japoński

  • -5%

Japoński. Kurs podstawowy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Japoński Kurs podstawowy:


- 146 minut nagrań - rodowici Japończycy,


- dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,


- przystępnie objaśniona gramatyka,


- ćwiczenia z odpowiedziami,


- ciekawostki na temat kultury i języka,


- zapis alfabetem łacińskim, znakami kanji i furiganą, sylabariusze.


Kurs podstawowy przeznaczony jest dla początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko nauczyć się podstaw języka japońskiego.


Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu porozumiesz się w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Japonii.


Książka (128 stron) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, ciekawostki, m.in. hanami, meishi, sumo, manga. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad.


Wysokiej jakości nagrania (146 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów - rodowitych Japończyków. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!


Japoński Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś!


W książce (128 stron):


- przystępnie objaśniona gramatyka


- pełny zapis nagrań alfabetem łacińskim i kanji


- zestawienie katakany i hiragany


- dodatkowe informacje o Japonii, m.in. szinto, hanami, sztuka jedzenia i potrawy, meishi, teatr, sumo, manga


- bibliografia

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Edgard Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 128 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366610934

33,16 zł 34,90 zł
+ -

Opinie