Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

  • -10%

Jak Żyć W Świecie Który Oszalał

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kryzysy - ekonomiczny w 2008 i obecny, polityczny na Ukrainie pokazują, że żyjemy w świecie nieprzewidywalnym, a chwilami groźnym. Jednocześnie doświadczamy dobrych przemian w Polsce, imponujących osiągnięć medycyny, nauki i kultury na świecie, mnóstwa nowych możliwości.
Jak się odnaleźć w obliczu nieoczekiwanych zagrożeń i szans? Jak kierować swoją karierą, życiem osobistym, jak zarządzać finansami, nie pogubić w sieci, jak wreszcie ""pomoc światu"" z pespektywy swojej, indywidualnej skali?
Prostych odpowiedzi na nurtujące nas dziś pytania udzielają: historyk, konsultant makroekonomii, psycholog społeczny, zdrowia i biznesu oraz przenikliwy publicysta, badacz relacji w społecznych sieciach. Każdy z nich Edwin Bendyk, Witold M. Orłowski i Jacek Santorski - jest ""człowiekiem instytucją"", naturalnym autorytetem, którego nie trzeba rekomendować. Ich wspólna książka może nam bardzo pomoc.
To książka intelektualna i jednocześnie bardzo praktyczna. Jest o kryzysie i o nadchodzącej nowej rzeczywistości. W sumie bardzo pozytywna. Z jednej strony pozwala zrozumieć ekonomiczne, społeczne i technologiczne zapętlone mechanizmy, które wpychają nas w okresowe kryzysy, ale z drugiej strony daje nadzieję i pokazuje drogi, które mogą prowadzić do lepszego społeczeństwa i po prostu do lepszego życia indywidualnych ludzi. Recepty są ukryte w tej książce, a prawdziwą przyjemność ich odkrywania pozostawiam już Czytelnikowi.
Prof. Krzysztof Obłój

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: JS&Co Jarosław Szulski Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788393905553

29,25 zł 32,50 zł
+ -

Opinie