Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Matematyka

Jak zdać maturę z matematyki? Arkusze mat. ZR 2016

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Najnowsze wydanie arkuszy maturalnych do poziomu rozszerzonego.
Jest to jedna z pozycji popularnej serii Jak zdać maturę z matematyki?, która od 2013 roku jest jedną z najczęściej wybieranych, zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, w przygotowaniach przedmaturalnych.
Arkusze maturalne to doskonałe uzupełnienie książki "Jak Zdać Maturę z Matematyki na poziomie rozszerzonym?" dlatego autor (Dariusz Kulma Nauczyciel Roku 2008) w pierwszej kolejności poleca rozpocząć przygotowywania do matury z tą pozycją, gdzie znajdują się zadania w pełni rozwiązane, a następnie powtórzyć i utrwalić wiedzę, rozwiązując arkusze maturalne. Taki system pracy zapewni gwarancję sukcesu na egzaminie. Duża ilość zadań z odpowiedziami pozwoli skutecznie utrwalić wiedzę wymaganą na maturze.
Książka zawiera 10 arkuszy maturalnych z poziomu rozszerzonego opracowanych na podstawie oficjalnych arkuszy i wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, czyli łącznie 171 ZADAŃ, w tym zadania otwarte i zamknięte oraz zadania z dowodami. Nowością są zadania kodowane, które pojawią się na egzaminie maturalnym.
Do wszystkich zadań zamieszczone zostały odpowiedzi, a do zadań sprawiających zazwyczaj najwięcej trudności , czyli zadań na wykazywanie i dowodów również pełne rozwiązania, by możliwe było przeanalizowanie sposobu ich rozwiązywania, co wyróżnia książkę spośród innych dostępnych na rynku.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Elitmat Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x18cm Ilość stron: 56 Waga: 0.5 kg EAN: 9788363975296

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie