Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

  • -15%

Jak wrócić do zdrowia

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Najgorszą rzeczą, jaka szkodzi twojemu zdrowiu, jesteś ty sam. Przykro mi, że muszę cię ostrzec przed samym sobą, ale tak niestety jest w rzeczywistości. Choroba nie przychodzi do ciebie przypadkiem. To ty i twoje postępowanie zapraszacie ją do swojego organizmu i działacie dopiero wtedy, kiedy już jest za późno. Czerwona lampka trwogi o własne zdrowie zapala się najczęściej, gdy występują już widoczne objawy, a wtedy znacznie trudniej pozbyć się choroby.
Poznanie tego, co robimy źle, jest czasem oczywiste, innym razem bywa bardziej złożonym i skomplikowanym procesem. Skąd wiadomo, że jedzenie z supermarketu może być szkodliwe a wielkie korporacje trują nas bezkarnie? Dlaczego na ten czy inny produkt mamy alergię? Przykłady można by tu mnożyć w nieskończoność. Właśnie dlatego, że nie jesteśmy świadomi swojego ciała. []
Ta książka to coś więcej niż opis tego, jak przechodzić kolejną dietę. We wszystkich naszych staraniach nieodzowny jest właśnie umysł. To on jest w dużej mierze przyczyną tego, że cierpimy. Od naszych poglądów i przyzwyczajeń zależy to, co jemy, jak śpimy i jak zużywamy naszą energię.
Dzięki temu, co za chwilę przeczytasz, poznasz wiele praktycznych wskazówek, które zmienią twój sposób patrzenia na odżywianie. Przekonam cię, że głodówka jest najskuteczniejszą metodą walki z wszelkimi chorobami cywilizacyjnymi. Poprowadzę cię przez proces uzdrawiania dzień po dniu, abyś mógł bez stresu podejmować kolejne kroki. Rozpoczniemy razem drogę do pełnego uzdrowienia, lecz nasza droga nie skończy się w tym momencie.

Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Poligraf Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 220 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381590839

16,92 zł 19,90 zł
+ -

Opinie