Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

  • -10%

Jak ułożyć swoje życie finansowe

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Borykasz się z problemami finansowymi i nie wiesz, jak to zmienić? Chciałbyś prowadzić swój interes, ale brak ci odwagi lub, co gorsza, wszyscy wokoło wmawiają ci, że to się nie uda? Chciałbyś już po kilku latach prowadzenia własnego interesu żyć na poziomie, o jakim teraz nawet nie marzysz? Wierzysz w to, że jest to możliwe? Otóż kluczem do sukcesu i pierwszym krokiem w osiągnięciu finansowej wolności jest zmiana sposobu myślenia. Publikacja Jak ułożyć swoje życie finansowe jest swoistym abc budżetu, w którym autor krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość. Autor podsuwa pomysły na zwiększenie zarobków i pokazuje, że poprzez zmianę swojego nastawienia do wydatków i stosowanie odpowiednich form oszczędzania, możemy stać się kowalami własnego losu, osiągając finansową niezależność.
W zrozumiały sposób wyjaśnia odbiorcom podstawowe pojęcia związane z pomnażaniem kapitału. Opisuje mniej i bardziej ryzykowne sposoby zarabiania od lokat, poprzez giełdę, aż po inwestycje alternatywne. Przedstawia praktyczne porady dotyczące inwestowania, unikając przy tym specjalistycznego języka i wskazywania dróg jedynie słusznych.
Książka wybitna i jedyna w swoim rodzaju.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Psychoskok Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 168 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381190985

50,13 zł 55,70 zł
+ -

Opinie