Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Gry karciane i hazardowe

Jak szyć. Spódnice i sukienki

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Janek Leśniak zaprasza nas w podróż po zakamarkach krawieckiego świata. W książce Jak szyć przybliża nam zagadnienia konstrukcji i modelowania oraz szycia i wykańczania ubrań z tkanin.
Poradnik doskonale wpisuje się w nurt Slow Fashion, który promuje mniej konsumpcyjne podejście do mody. Własnoręcznie uszyte ubrania żyją dłużej. Dbamy o nie, wiedząc ile pracy nas kosztowały i nie wyrzucamy ich tak łatwo, bo trudno jest pozbyć się czegoś w wykonanie czego włożyło się serce.
Chciałbym, aby jak najwięcej osób w Polsce potrafiło projektować i szyć swoje ubrania. Dlatego na kolejnych stronach podzielę się dużą ilością wiedzy i pomysłów z nadzieją zainspirowania cię do dalszego rozwoju w dziedzinie kreatywnego szycia. W takim szyciu chodzi przede wszystkim o wyćwiczenie specyficznego sposobu myślenia, który pozwoli ci prędzej czy później samodzielnie opracowywać i realizować własne pomysły.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Burda Książki Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 12.5x19cm Ilość stron: 288 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380533028

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie