Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Biznes - opracowania ogólne

  • -10%

Jak stworzyć swój pierwszy biznes?

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Co czujesz, kiedy myślisz o otworzeniu swojej firmy? Strach? Obawę, że Ci się nie powiedzie? Że splajtujesz?
I słusznie, masz prawo się bać, gdy nie wiesz co Cię czeka.
A czy dobrze by było dowiedzieć się, jakich błędów unikać i uczyć się na błędach innych, zamiast swoich? Czy dobrze jest dowiedzieć się, jak zbudować dobrze prosperujący biznes od ludzi, którzy odnieśli sukces w tym zakresie i wiedzą jak to zrobić ?
Poznaj sprawdzone strategie wieloletnich praktyków biznesu i spraw, że Twój pierwszy biznes będzie strzałem w dziesiątkę!
Być może od jakiegoś czasu myślisz o założeniu swojego biznesu, ale nie potrafisz zrobić pierwszych kroków, nie wiesz od czego zacząć. Być może masz już poczynione przygotowania, ale strach przed komplikacjami blokuje Twoje dalsze działania. Dzięki książce Pierwszy biznes, napisanej pod skrzydłami mentorki biznesowej autorów, Kamili Rowińskiej, poznasz sprawdzone strategie biznesowe, dzięki którym wybudujesz stabilną pozycję na rynku.
Nie pozwól twojemu pomysłowi dłużej leżeć w szufladzie! Zasługuje on na to, aby ujrzeć światło dzienne, a klienci już czekają, aby płacić Ci pieniądze za Twoje usługi i produkty. Jedyne, czego potrzebujesz, to solidne przygotowanie, jakie zapewni Ci lektura Pierwszego biznesu. Dzięki niej stworzysz plan i strategie, które umożliwią Ci zabezpieczyć się przed potknięciami. Koniec ze zgadywaniem jaki ma być Twój kolejny krok! Dokładna i przemyślana organizacja pracy nada odpowiedni kierunek i rozpęd Twoim działaniom.
Dowiesz się tego z książki Jak stworzyć swój pierwszy biznes?.
Kupując tę książkę dowiesz się:
jak przygotować się do rozpoczęcia biznesu;
jaką formę prawną i podatkową powinna mieć Twoja firma;
jakich błędów unikać;
co zrobić kiedy pojawią się kłopoty w prowadzeniu firmy;
jak zbudować dobry zespół współpracowników;
jak zatrudniać i i motywować pracowników;
jak kontrolować finanse firmy i co robić z nadwyżkami;
jak negocjować z kontrahentami;
jak budować relacje w biznesie;
jak przygotować biznesplan.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Rowińska Business Coaching Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 209 Waga: 0.5 kg EAN: 9788393847983

32,67 zł 36,30 zł
+ -

Opinie