Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

Jak czytać wyniki badań?

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ta książka to poradnik. Jest prostą i szybką podpowiedzią, jak zrozumieć wyniki badań lekarskich krwi i moczu słupki tajemniczych łacińskich skrótów, liczb, wskaźników i norm.
Pozwoli również poznać objawy i skutki związane z niedoborem lub nadmiarem danego elementu morfologicznego krwi, hormonu czy organicznego związku chemicznego.
Pomoże zmobilizować każdego do lektury własnych wyników badań lekarskich i koniecznego udania się z nimi do lekarza. Pozwoli skojarzyć objawy współistniejące z danym niewłaściwym wynikiem badania, wpłynie na zmianę trybu życia lub diety.

Dr inż. Zofia Ciecierska specjalista dietetyki (Poradnia Dietetyki w Gdańsku); w 2000 r. doktorat z toksykologii żywności na Wydziale Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studia podyplomowe z dietetyki i żywienia człowieka, a także studia na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Gdańsku; przez kilka lat wydawca i redaktor naczelny ogólnopolskiego miesięcznika Zdrowe Życie; autorka szeregu artykułów o profilu prozdrowotnym z dziedziny dietoterapii oraz zdrowego stylu życia.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Bernardinum Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x21cm Ilość stron: 128 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381272292

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie