Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Opracowania ogólne

  • -10%

Jak czytać nowoczesne budynki

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ten podręczny tomik jest niezastąpionym kieszonkowym przewodnikiem pomagającym zrozumieć architekturę epoki nowoczesnej. Pokazuje, jak historia nowoczesności zapisana jest w cegłach, betonie, stali i szkle oraz w jaki sposób nowoczesne budynki symbolizują ponad sto pięćdziesiąt lat nieustających innowacji i inspiracji.
Oprowadzając czytelnika po nowoczesnej architekturze, prezentując jej najbardziej charakterystyczne i znaczące budynki, ten zaskakująco obszerny podręcznik pokazuje, jak rozpoznawać cechy charakterystyczne każdego stylu architektonicznego i dostrzegać je w otaczających nas budynkach. Omówione i poddane analizie zostały wszystkie główne kierunki architektury nowoczesnej, od art dco i Arts and Crafts przez styl międzynarodowy i modernizm do wzlotów i upadków współczesności. Przyglądając się uważnie najważniejszym elementom architektonicznym i ukrytym detalom budynków realizowanych w określonym stylu, dowiadujemy się, co jest istotne i gdzie tego szukać. To zarówno fascynująca historia architektury, jak i podręcznik uczący świadomie patrzeć i dostrzegać lektura obowiązkowa dla każdego zainteresowanego tematem.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Arkady Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x16cm Ilość stron: 256 Waga: 0.5 kg EAN: 9788321350394

32,67 zł 36,30 zł
+ -

Opinie