Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Logopedia

  • -10%

Ja i mój świat. Zadania domowe

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Publikacja została opracowana przez zespół psychologów i pedagogów ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i młodzieży z Autyzmem w Gdańsku w następującym składzie: Marzena Bednarz, Joanna Bladowska, Karolina Kluczkowska, Weronika Lubocka, Eliza Ludkiewicz, Agnieszka Maślaczyk-Trzasko, Angelika Miłosz, Małgorzata Okoniewska, Olga Sniezhko, Magdalena Sowińska, Lidia Szczepańska, Marzena Żmuda-Trzebiatowska.
Zadania domowe są jedną z części publikacji Ja i mój świat. Zostały one przygotowane w oparciu o podstawę programową kształcenia ogólnego dla uczniów z niepełnosprawnością umysłową w stopniu umiarkowanym i w szczególny sposób uwzględniają specyfikę edukacji osób z autyzmem. Pozwalają na utrwalenie i pogłębienie wiedzy społeczno-przyrodniczej przedstawionej w podręczniku i kartach pracy Ja i mój świat. Zawierają różnorodne ćwiczenia na etapie obrazka, dzięki którym uczniowie doskonalą sprawność manualną, koordyna cję wzrokowo-ruchową, analizę wzrokową, posługują się nazwami pod stawowych kolorów.
Do kompletu Ja i mój świat. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap obrazka należą także:
Ja i mój świat. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap obrazka. PODRĘCZNIK część 1
Ja i mój świat. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap obrazka. PODRĘCZNIK część 2
Ja i mój świat. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap obrazka. KARTY PRACY
Ja i mój świat. PIOSENKI, PREZENTACJE I ZABAWY dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi [płyta DVD + płyta CD]

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: Harmonia Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x29cm Ilość stron: 8 Waga: 0.5 kg EAN: 9788371347467

19,08 zł 21,20 zł
+ -

Opinie