Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Język polski

  • -10%

J.polski LO 2 Odkrywamy... podr ZPR w.2015 OPERON

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Podręcznik zawiera omówienie epok renesansu, baroku i oświecenia.
Składa się z materiałów, które pomagają przygotowywać ucznia do egzaminu maturalnego. Znajdują się w nim testy do czytania ze zrozumieniem zbudowane na wzór testów maturalnych, które są związane z tematyką lekcji/rozdziałów i dostosowane do poziomu uczniów. Mogą one być wykorzystywane na lekcji lub do pracy w domu.
Oprócz testów uczniowie mogą doskonalić swoje umiejętności związane z pisaniem wypracowań na podstawie analizy tekstu literackiego. Pojawiają się wskazówki przygotowujące do samodzielnej analizy, a proponowane tematy przypominają te, z którymi uczeń może spotkać się na egzaminie maturalnym. Każdy rozdział jest zakończony podsumowaniem zawierającym przykładowe polecenia z egzaminu maturalnego, które ułatwiają powtórzenie i uporządkowanie wiadomości. Znajdują się tam również propozycje ciekawych filmów związanych z epoką oraz opracowania rozszerzające wiedzę o epoce.
Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku. 

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Operon Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x18cm Ilość stron: 288 Waga: 0.5 kg EAN: 9788378790600

35,37 zł 39,30 zł
+ -

Opinie