Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

  • -10%

Intuicyjne odżywianie. Jak przestać martwić się je

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Swietłana Bronnikowa, psycholożka kliniczna i psychoterapeutka, ma wieloletnie doświadczenie we wskazywaniu ludziom, jak pozbyć się nadwagi. Przez lata stała na czele oddziału największej w Holandii kliniki leczenia otyłości.
Ciężko odnaleźć wśród nas choćby jedną osobę, która byłaby w pełni zadowolona ze swojego wyglądu i wagi. Po wielu próbach schudnięcia za pomocą diet nadchodzą ataki obżarstwa, przybywa zbędnych kilogramów i ogarnia nas zniechęcenie, nawet jeśli pozostałe aspekty życia wydają się w porządku. Co wtedy zrobić?
Niniejsza książka daje praktyczne narzędzia wykrywające przyczyny uzależnień pokarmowych. Zawiera ćwiczenia z emocjami, które popychają nas ku pochłanianiu pokarmu mimo braku uczucia głodu. Podczas wykonywania zadań zawartych w oryginalnym Eksperymentarium zrozumiesz:
Jak nauczyć się odczytywać sygnały głodu i sytości.
Jak pozwolić sobie na jedzenie wszystkiego, czego chcesz.
Jak pozwolić swojemu ciału samodzielnie regulować, co, kiedy i jak jeść.
Jak schudnąć i nigdy więcej nie przybrać na wadze.
W tej fascynującej książce podano skuteczny i dowiedziony naukowo sposób na unormowanie wagi. Zrealizuj konkretny program zaproponowany przez wykwalifikowaną specjalistkę w dziedzinie żywienia i przestań zamęczać się psychicznie i fizycznie. Bądź szczupła i spokojna!
Nadieżda Nikolska, psychoterapeutka, główna specjalistka w Naukowo-Praktycznym Ośrodku Współczesnej Adaptacji Osobowości.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Hartigrama Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x0cm Ilość stron: 432 Waga: 0.5 kg EAN: 9788362185245

33,39 zł 37,10 zł
+ -

Opinie