Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

Intensywna terapia psów i kotów

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Podręcznik jest przeznaczony dla lekarzy weterynarii i studentów poszukujących aktualnych informacji na temat patofizjologii i praktycznych zasad szybkiego postępowania w najczęściej spotykanych stanach nagłych u psów i kotów.
Zagadnienia opisane w książce ujęto w sposób kompleksowy, nie pomijając jednak wiadomości podstawowych, tak aby przedstawione ścieżki diagnostyczne i zaproponowane schematy leczenia były dla czytelnika zrozumiałe i proste.
W podręczniku omówiono: podstawy medycyny ratunkowej, niezbędne do zrozumienia procesów, które zachodzą w organizmie pacjenta w stanie krytycznym, procedury ratujące życie, leczenie przeciwbólowe , rozpoznawanie i leczenie konsekwencji urazów procesy chorobowe, które najczęściej spotyka się na oddziale intensywnej terapii techniki obrazowania na oddziale ratunkowym, praktyczne podsumowania najistotniejszych zagadnień wybranych procesów chorobowych najczęściej stosowane leki wraz z ich dawkowaniem, wskazaniami do stosowania i względnymi działaniami ubocznymi.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Urban & Partner Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 18x24cm Ilość stron: 455 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365373243

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie