Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Humor, parodia, satyra

Instrukcja obsługi - Twój mężczyzna

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ostrzeżenie
Pod żadnym pozorem nie powinno się podejmwać prób uruchomienia nowego yrządzenia typu mężczyzna, lub dalszego uzytkowania posiadanego obecnie modelu męskiego bez uprzedniego, uważnego przeczytania zaleceń zawartych w instrukcji.
Nie zastosowanie się do powyższego może sopwodować całkowitą ytratę gwarancji na szczęśliwy, długoterminowy związek z wybranm modelem męskim i/lub doprowadzić do powaznych rozczarowań i niespelnionych oczekiwań odnośnie tego, co obejmuje wykaz podstawowch możliwości i zakres dzialania przeciętnego modelu męskiego.
Jednak korzstając z pomocy tej nieocenionej instrukcji obslugi, powinnaś, szanowna właścicielko/użytkowniczko, szybko dowiedzieć się wszystkigo co kiedykolwiek chcialaś wiedzieć (i kilka rzeczy, ktorych pewnie wolałabyś nie wiedzieć) na temat tego jak działa urządzenie tyu mężczyzna i czego się możesz po min spodziewać, a czego nie należy od niego oczekiwać.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: STAPIS Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 20x14cm Ilość stron: 32 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379671052

Opinie