Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Instrukcja obsługi. Panna Młoda

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak przetrwać, a nawet polubić, najważniejszy dzień w życiu
W końcu! Konkretna książka o tym, co najważniejsze dla przyszłej panny młodej!
Walczący z tobą teściowie, próba wesela zakończona totalnym rozklejeniem się, wynajęta planistka wesela narzucająca ci swoje zdanie Co ma robić biedna dziewczyna, gdy boi się, że ten Wielki Dzień skończy się większą demolką, niż gdyby na wesele przyjechał cały autobus nieproszonych gości? Nie bój się, dziewczyno! Nasza książeczka Panna Młoda. Instrukcja Obsługi pomoże ci sprowadzić wszystko do prostych czynności. Wyjaśnimy ci, co masz robić, żeby myśleć bez obawy o tym dniu, kiedy podejdziecie do ołtarza od ustalenia daty, przez wybór sukni po stworzenie listy gości. W książce znajdziesz też pełno form-ściągawek ułatwiających śledzenie wydatków.
Panna Młoda. Instrukcja Obsługi to idealny prezent dla rumieniącej się ze wstydu i ekscytacji! przyszłej żony. Prezent jest od Carrie Denny, amerykańskiej dziennikarski od lat specjalizującej się w poradach dla nowożeńców.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Vesper Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 224 Waga: 0.5 kg EAN: 9788377312650

Opinie