Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  31lip2024 

Nasz Zespół

O firmie | Historia Tezeusza | Biogram założyciela | Kultura firmy | Manifest Przyszłości | Praca

Zarząd i kadra menedżerska

Kadra menedżerska Antykwariatu i Księgarni Tezeusz to doświadcczony, wyjątkowo starannie dobrany zespół profesjonalistów. Łączy nas wspólny cel, pasja i zaangażowanie z którym podejmujemy się codziennych wyzwań. Zadowolenie Klientów jest naszym najważniejszym priorytetem. Wspólnie dbamy o to, aby zakupy książkowe w Tezeuszu były wyjątkowym, pozytywnym doświadczeniem.

Andrzej Miszk
Chairman of the Board

Andrzej Miszk (59 l.), społecznik, filozof, bloger, przedsiębiorca. Założyciel (2011 r.) i CEO Antykwariatu i Księgarni Tezeusz, e-commerce, lidera rynku książki używanej w Polsce. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim i teologię w Milltown Instytute of Theology and Philosophy w Dublinie. W latach 80-tych działacz opozycji demokratycznej i Ruchu Wolność i Pokój. Były jezuita (11 l.), bloger, współpracownik „Więzi”. Pasjonuje go myślenie i lektura z humanistyki i nauk społecznych. Lubi samotność, ciszę i piękno krajobrazu. Więcej: Biogram założyciela.

Małgorzata Frankiewicz
Attorney

Współzałożycielka Antykwariatu i Księgarni Tezeusz. Ukończyła teatrologię i filologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uczestniczka wielu konferencji krajowych i międzynarodowych, autorka publikacji w prasie fachowej. Jako tłumaczka zajmowała się głównie klasyką filozofii, publikując przekłady z języka francuskiego, niemieckiego, angielskiego i łacińskiego. W latach 2010-2018 redaktor naczelna portalu Tezeusz.

Grzegorz Pytko
Development and Finance Manager

Ukończył finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Specjalista w dziedzinie księgowości i analizie biznesowej z praktyką w przedsiębiorstwach krajowych, jak i zagranicznych. Posiada bogate doświadczenie w projektach i wdrożeniach z zakresu systemów ERP, budowy oraz automatyzacji procesów, a także reorganizacji struktur firmowych i optymalizacji kosztów.

Mateusz Cichoń
Chief Operating Officer

Ukończył studia na Politechnice Krakowskiej, specjalizacja zarządzanie w transporcie i logistyce. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji działów logistyki w przedsiębiorstwach krajowych, jak i zagranicznych. Zorientowany na nieustanne podnoszenie kwalifikacji zespołów, którymi zawiaduje. Specjalizuje się w metodach optymalizacji kosztów oraz automatyzacji.

Leszek Trojanowski
eCommerce & Marketing Manager

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami marketingu, ecommerce oraz obsługi klienta w spółkach wyspecjalizowanych w sprzedaży internetowej (B2B/B2C) oraz usługach (SaaS). Doświadczony strateg z zakresu komunikacji marki, pozycjonowania i brandingu. Ekspert w obszarze efektywności działań sprzedażowych (performance marketing) w internecie. Absolwent Politechniki Szczecińskiej (obecnie Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny) na kierunku Informatyka.

 
SKUPUJEMY KSIĄŻKI - ZOBACZ

Skupujemy książki używane: