Dodatkowe  15 zł RABATU  na  WSZYSTKO  przy zakupach za min. 179 zł z kodem:  31maj2024 

Antykwariat Poznań

Antykwariat w Poznaniu

Interesują Cię trudnodostępne pozycje? Masz zbyt dużo niepotrzebnych książek w swojej domowej kolekcji? Skorzystaj z usług antykwariatu Tezeusz. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Skąd pochodzą książki w naszym poznańskim antykwariacie

Książki do naszego antykwariatu pozyskujemy głównie od klientów prywatnych, którzy postanowili sprzedać swoje księgozbiory. Jednak oprócz książek używanych dysponujemy także książkami nowymi, w tym nowymi podręcznikami szkolnymi. Skup księgozbiorów nadaje książkom drugie życie. Dzięki nam trafiają one do nowych właścicieli, co korzystanie wpływa na środowisko naturalne. Jeżeli robisz porządki w domowej biblioteczce, chcesz zyskać dodatkowe oszczędności i zrobić miejsce na nowe pozycje wydawnicze, skontaktuj się z nami. Książki możesz do nas dostarczyć osobiście lub możemy je od Ciebie odebrać.

Antykwariat w Poznaniu – oferta

Antykwariat Poznań dysponuje księgozbiorem, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego czytelnika. Oferujemy wyselekcjonowane pozycje naukowe i popularnonaukowe oraz książki dla dzieci i młodzieży, poradniki, komiksy czy czasopisma. Mamy książki z każdej dziedziny naukowej. Nasza oferta powiększa się każdego dnia. Sprawdź, czy mamy to, czego potrzebujesz. Jeżeli nie znalazłeś pożądanej pozycji, skontaktuj się z nami.

Sprawdź również

Skup Książek Poznań