Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Socjologia ogólna

Iluzja percepcji cz 1 Stek bzdur

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom książki, która jest odpowiedzią na pytania o genezę problemów współczesnego świata oszustwa finansowe i klimatyczne, propagandy medialne czy afery bankowe.
Na próżno tu szukać powtórzeń idei przedstawianych w poprzednich bestsellerach: Największy sekret oraz Ludzka raso, powstań z kolan (cz. 1 i 2). Iluzja percepcji to totalnie nowatorska, najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten.
W książce bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague'a, spisanej przystępnym stylem dziennikarskim znajdziesz rozwiązania wielu niewyjaśnionych dotąd kwestii, takich jak: Kto tak naprawdę rządzi światem? Jak faktycznie wygląda struktura władzy? Czy to możliwe, by od starożytności nic się nie zmieniło, a nasz świat rozwijał się tylko pozornie?
Jak naprawdę wyglądają kulisy światowego terroryzmu? Kiedy możemy spodziewać się kolejnego ataku na odbudowane WTC? I wiele więcej!
W drugim tomie David Icke prezentuje archontyczne modele edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny smart w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym. Świat jest stekiem bzdur, a Ty jesteś wszystkim tym, co wybrałeś.
Dowiedz się, jakie masz opcje.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Illuminatio Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 17x26cm Ilość stron: 480 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366718050 TIN: T02384989

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: wytarta, ze śladami zgięć
Brzegi stron: zakurzone
Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie