Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Świat roślin i zwierząt

  • -10%

Ilustrowana encyklopedia zwierząt wyd. 2

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ilustrowana encyklopedia zwierząt to prawdziwa kopalnia informacji!
Chyba każde dziecko interesuje się przyrodą. Każde stworzenie, które biega, lata, pływa czy pełza, warte jest zainteresowania i budzi ciekawość. Ilustrowana encyklopedia zwierząt wychodzi naprzeciw tej ciekawości, pokazując najrozmaitsze gatunki zwierząt w naturalnych dla nich środowiskach. Czytelnik spotka na jej stronach zarówno zwierzęta widywane na co dzień, jak kot lub pies, jak i przedstawicieli gatunków rzadkich, nietypowych czy żyjących w miejscach niemal niedostępnych człowiekowi, jak dna oceanów. Każdemu hasłu towarzyszą kolorowe ilustracje, pokazujące wygląd omawianego zwierzęcia, ale też dodające nowe fakty do już zawartych w tekście. Całość napisana jest przystępnym, prostym i ciekawym językiem, co sprawia, że Encyklopedię... czyta się prawie jak wciągającą przygodową powieść.
Książkę tę z pewnością można polecić każdemu dziecku, którego sferą zainteresowań jest przyroda ożywiona. Dzięki niej rozszerzy swoją wiedzę i pozna wiele nowych, fascynujących zwierząt, o których istnieniu do tej pory nie miało pojęcia!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Jedność Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 384 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379719624

32,67 zł 36,30 zł
+ -

Opinie