Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Książki dla dzieci i młodzieży

Horses 6

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Poziom 6. Poziom B1 (1600 słów)
Skąd pochodzą konie? Jaką wyglądała ich praca w starożytnych czasach, a jak wygląda dziś? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w książeczce z kolorowymi obrazkami z serii Macmillan Children's Readers.
Macmillan Children's Readers to seria książeczek dla dzieci z uproszczonymi tekstami do samodzielnego czytania. Czytanki stanowią połączenie ciekawych komiksów, bajek i opowiadań z dziedziny geografii, historii, kultury i życia codziennego. Wspomagają najmłodszych w rozwijaniu umiejętności czytania, opanowaniu słownictwa oraz budują ich pewność siebie z zakresu komunikowania się w języku angielskim.
Seria zapewnia dzieciom nie tylko poznanie nowych struktur gramatycznych i słownictwa, poszerza także ich wiedzę z zakresu innych przedmiotów. Świetnie sprawdza się jako uzupełnienie kursów dla dzieci lub jako materiał na oddzielne zajęcia poświęcone czytaniu.

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: Macmillan Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 32 Waga: 0.5 kg EAN: 9780230460447

Opinie