Powrót

Pozostałe

Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 3 w.2020

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Trzecia część serii Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka kryje kolejne zagadnienia gramatyczne języka hiszpańskiego na poziomie B1-B2. Dzięki tej książce poznasz struktury, które pozwolą ci posługiwać się językiem w różnych sytuacjach życiowych jeszcze swobodniej, i nauczysz się ich używać.
W książce Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 3 znajdziesz:
przydatne zdania i wyrażenia używane na co dzień, ułożone zgodnie ze stopniowaniem trudności (w tej części znajdują się tematy takie jak m.in. tryb subjuntivo, porównanie użycia indicativo oraz subjuntivo, mowa zależna, przyimki, tryb rozkazujący i przypuszczający i wiele innych),
czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka hiszpańskiego,
kurs mp3 do pobrania z ponad siedmiogodzinnym nagraniem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrego konstruowania zdań.
To książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (B1-B2). W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat struktur gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Dzięki temu nauka języka hiszpańskiego staje się czystą przyjemnością.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Preston Publishing Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 19x25cm Ilość stron: 152 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366384378

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie