Powrót

Egzaminy, certyfikaty

  • -5%

High Note 5 WB (Global Edition)

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Ćwiczenia High Note 5 to publikacja zawierająca materiał utrwalający lekcje z podręcznika High Note 5. Zeszyt ćwiczeń zawiera m.in:
zadania maturalne na środki językowe do każdej lekcji oraz dodatkowe zadania pogrupowane według typu
arkusze do pracy z filmami - autentyczne materiały wideo, które można wykorzystać jako uzupełnienie lekcji lub jako osobne zajęcia.
MyEnglishLab z dostępem do Online Practice, które stanowi interaktywną wersję zeszytu ćwiczeń wraz z dodatkowymi materiałami. Dzięki temu może on dłużej obcować z językiem w postaci nagrań audio i wideo, interaktywnych ćwiczeń gramatycznych, powtórek słownictwa czy zestawów interaktywnych zadań do ćwiczenia zagadnień gramatycznych, leksykalnych czy komunikacyjnych.
High Note to 5-poziomowa seria stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019 dla klas z minimum 5 lekcjami języka angielskiego w tygodniu.
Zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc równomierny rozwój językowy pod kątem matury z przygotowaniem uczniów do wyzwań czekających na studiach i rynku pracy.
High Note stawia przed uczniami cele, które oni sami chcą osiągnąć i rozwija obszary językowe, które oni sami uznają za ważne.
Seria składa się z komponentów, które gwarantują komfort pracy w szkole i w domu! Uczniowie znajdą tam m.in. rozbudowany program szkolnictwa (nowe słowa oznaczone kolorem, dodatkowe utrwalenie słownictwa w ćwiczeniach leksykalnych) oraz będą w stanie rozwijać praktyczne umiejętności komunikacji. Seria umożliwi im opanowanie znajomości struktur i słownictwa niezbędnego do realizacji funkcji językowych oraz pokaże jak tworzyć rodzaje wypowiedzi ustne i pisemne.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Longman Pearson Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 9781292209944

54,67 zł 57,55 zł
+ -

Opinie