Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Socjologia ogólna

Hejterstwo. Nowa praktyka kulturowa?

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zjawisko hejtu zbadali badacze wielu specjalności: kulturoznawcy, literaturoznawcy, medioznawcy, socjologowie, psychologowie, filozofowie, politolodzy oraz badacze prawa. Dzięki multidyscyplinarnej perspektywie czytelnik może się dowiedzieć o hejcie rzeczy, o których nie miał pojęcia, choć wydawałoby się, że jest to zjawisko każdemu dobrze znane, proste i nie wymagające głębokich analiz. A jednak ta książka pokazuje, że jest inaczej. Pokazuje, jak mało możemy wiedzieć o zjawisku, które dobrze znamy. I jak dużo musimy się jeszcze nauczyć.
Prof. dr hab. Paweł Łuków
kierownik Zakładu Etyki UW, redaktor naczelny czasopisma Etyka
Wiele dotychczas napisano o sztuce miłości, niewiele natomiast o sztuce nienawiści. Oczywiście zawsze można zadać pytanie, czy to jest sztuka. Hejterstwo bowiem zalewa nas zewsząd i każe myśleć raczej o miernocie, aniżeli o elitarności sztuki. Monografia młodych adeptów nauki jest świeżym spojrzeniem na nowe zjawisko kulturowe.
Prof. dr hab. Jarosław Płuciennik

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x24cm Ilość stron: 240 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380886650

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie